Úspěšný Vibrance slaví 10 let

Letos slavíme desáté výročí prvního uvedení naší velmi úspěšné účinné látky pro potřeby moření – sedaxane, tedy Vibrance. Představena byla v Argentině v roce 2011. Během pouhých deseti let se stala značka Vibrance měřítkem a novým standardem v ochraně rostlin během vzcházení (nejen) proti kořenomorce.

Vibrance jako vítěz a průkopník

Jednalo se o první ošetření zrn/semen, které se kromě regulace osivem a půdou přenosných chorob zaměřuje na stav a zdraví kořenů.

Foto 1 – Pokus s rhizotrony

Vibrance nabízí jedinečný benefit, technologii Rooting Power™. Ta zajišťuje růst silnějších a zdravějších kořenů, a tím vyšší výkon rostlin. Díky technologii Rooting Power získaly produkty Vibrance ocenění „Nejlepší produkt roku” v soutěži Agro Award v roce 2011 (nyní pod názvem Crop Science Awards), již znají zemědělci po celém světě.

Foto 2 – Plíseň sněžná

Díky tomu, že produkty Vibrance kromě ochrany zdraví rostlin podporují růst kořenů, a tak zachovávají půdní sílu, vnímají je pěstitelé jako spolehlivé zajištění lepšího založení porostů.

Deset let úspěšného působení přípravků značky Vibrance na trhu svědčí o tom, že společnost Syngenta umí přinášet inovace v oblasti moření. Díky úzké spolupráci přímo se zákazníky dokážou naši specialisté hledat a nacházet nové způsoby, jak přinést pěstitelům nová efektivní řešení.

Foto 3 – Fuzárium na pšenici

Vibrance – udržitelné řešení

Pohledem do budoucna je Vibrance skvělým partnerem pro Good growth plan (Plán udržitelného rozvoje), protože pomáhá zemědělcům překonat problémy související se změnami klimatu. Díky technologii Rooting Power máme skvělý základ pro pochopení souvislostí mezi kořeny a zdravou půdou, které podporují dlouhodobou udržitelnost.*

Syngenta Czech s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *