Archiv pro štítek: Techagro

Filtr

Obchodují s komoditami a hnojivy

Především výkupem a prodejem zemědělských komodit a hnojiv se zabývá Arimex Trade, s. r. o. Společnost letos slaví 25. výročí od založení. Personálně je propojená se slovenskou firmou Arimex Bratislava spol. s r. o., která svoji činnost zahájila o rok dříve. Svoje služby představila na veletrhu Techagro.

Kategorie: Obiloviny, Olejniny

Nabízí širokou paletu produktů

Produkty pro rostlinnou i živočišnou výrobou nabízí společnost AMALGEROL CZ, s. r. o. Hlavní výrobky firmy patří do amalgerolové řady, konstatoval na veletrhu Techagro zástupce společnosti Ing. Martin Novotný. Jedná se o Amalgerol Premium, Amalgerol Classic a Amalgerol Stallmax.

Kategorie: Výživa rostlin

Vyšlechtili purpurovou pšenici

Méně obvyklé odrůdy obilnin vystavoval na veletrhu Techagro ve svojí expozici Agrotest fyto, s. r. o., návštěvníky lákaly na sladké a slané saláty ze zrn ječmene upravených jako pot barley. Jsou to v podstatě ječné kroupy, které ale nemají obalové vrstvy zrna odstraněné v takové míře.

Kategorie: Obiloviny

Pro lepší a precizní zemědělství

PlantAktiv, Polcalc III generation, Tron-pH a Ferti MK S 800 SC jsou produkty, které prezentovala firma BioAktiv CZ s. r. o. v segmentu rostlinná výroba. Tato společnost vznikla v roce 2011 a má výhradní zastoupení produktů BioAktiv a Polcalc v České Republice.

Kategorie: Ochrana rostlin

Soutěží i odrůda festulolia HIPAST

Odrůda HIPAST je hexaploidní kříženec jílku mnohokvětého a kostřavy rákosovité (Festulolium pabulare). V roce 2014, době zapsání do listiny odrůd, byla v pořadí již čtvrtou odrůdou kostřavovitého hybridu, vyšlechtěného v Hladkých Životicích pro pastevní využívání. Mezi ostatními odrůdami stejného typu vyniká nejlepší kvalitou píce.

Kategorie: Komerční prezentace, Pícniny

Výživa kombinací dusíku a síry

Obě živiny, dusík a síra, se v rostlině a půdě chovají podobně a mají synergické role. Podílejí se na tvorbě bílkovin a enzynů, které regulují téměř všechny procesy v rostlinách: produkci chlorofylu, produkci a uskladnění sacharidů, asimilaci dusíku a dalších. Jejich vhodná aplikace je tak pro rostlinu klíčová a má...

Kategorie: Komerční prezentace, Výživa rostlin

Nabízí novinky v rámci financování

Československá obchodní banka, a. s., zaměřuje svoji pozornost na sektor zemědělství. Také proto měla i na Techagru svoji expozici a představila stálým i budoucím klientům novinky ze svého portfolia. Zájemci získali informace o možnostech financování a pojištění zemědělské techniky a technologií produkty ČSOB, ČSOB Leasing, a. s., ČSOB Pojišťovny a...

Kategorie: Nezařazené

Moderní aplikace pro přesné hnojení

YARA Agri Czech Republic s. r. o. je dceřinou společností globálního světového výrobce minerálních hnojiv Yara International ASA se sídlem v norském Oslo. Zastupuje svoji mateřskou společnost na českém trhu hlavně v oblasti prodeje a distribuce minerálních hnojiv. Portfolio obsahuje hnojiva pro základní hnojení a přihnojování během vegatece ve formě...

Kategorie: Nezařazené