Přichází do České republiky

Australská společnost zabývající se ochranou rostlin Nufarm Limited oznámila, že dále rozvíjí své podnikání ve východní Evropě a v roce 2019 otevře svou novou pobočku v České republice. „Chceme nabídnout širokou škálu přípravků na ochranu rostlin se známými účinnými látkami, jako jsou MCPA, chlortoluron, CCC, florasulam, azoxystrobin, fluazifop a prochloraz, odpovídající obchodním značkám Dicopur M, Lentipur, Stabilan, Saracen, Tazer, Fusilade a Zamir v kombinaci s poradenstvím a odbornými znalostmi pro české zemědělce,” říká Dr. Manfred Weiser, který je zodpovědný za obchodní aktivity společnosti pro oblast střední Evropy.

Vstupem na český trh posiluje firma Nufarm svou pozici ve střední Evropě. „Zaregistrováním vlastní pobočky na jednom z nejdůležitějších trhů s přípravky na ochranu rostlin ve střední Evropě chceme pomoci českým zemědělcům s efektivní ochranou plodin a zvyšováním jejich výnosů,“ dodává Weiser.

Prodejní poradenství, technické a logistické služby v České republice doposud poskytoval Ing. Jan Valenta, který bude i nadále pokračovat. Novým členem týmu je Ing. Robert Schmiedl, který do společnosti Nufarm vstoupil 1. ledna 2019 na pozici obchodního ředitele. V letošním roce se plánuje další rozvoj týmu Nufarm pro český trh.

Nufarm Limited je jednou z předních světových společností zabývajících se ochranou rostlin a výrobou osiv. V Evropě, Austrálii, na Novém Zélandu, v Asii a Americe zaměstnává více než 3100 lidí. Společnost Nufarm je registrována na australské burze (symbol NUF) a její sídlo se nachází v Lavertonu v Melbourne.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *