Nabízí širokou paletu produktů

Produkty pro rostlinnou i živočišnou výrobou nabízí společnost AMALGEROL CZ, s. r. o. Hlavní výrobky firmy patří do amalgerolové řady, konstatoval na veletrhu Techagro zástupce společnosti Ing. Martin Novotný. Jedná se o Amalgerol Premium, Amalgerol Classic a Amalgerol Stallmax.

„Všechny přípravky se zabývají působením na mikroorganismy, ať už je to v půdě nebo u živočišné výroby,“ uvedl Ing. Novotný. Dodal, že Amalgerol v půdě napomáhá zvýšení výnosu tím, že se zvětší kořenový systém rostliny, která čerpá živiny z většího objemu půdy. U produktů určených do živočišné výroby se jedná především o snižování emisí čpavku. Amalgerol Classic funguje na bázi rozkladu odpadu živočišného a organického původu. Jednou z jeho vlastností je i prevence proti tvorbě plísní a množení mikroorganismů, uvádí prodejce. Amalgerol Stallmax má pode něj příznivý vliv na zdraví kopyt a paznehtů domácích a hospodářských zvířat, protože zlepšuje hygienickou úroveň v celé stáji. Dále likviduje plísně a bakterie a eliminuje plyny, které se uvolňují z výkalů a odpadů zvířat.
Nabídka společnosti Amalgerol CZ je širší, zahrnuje také hnojiva. „Máme kompletní program, tekutý i granulovaný a de facto od každého základního druhu živin je naší v nabídce nějaký přípravek, uvedl Ing. Novotný. Patří mezi ně například fosforečné hnojivo Powerphos (476 g/l P2O5 + 140 g/l N) nebo Sulfomax (800 g/l elementární síry jako suspenze), což je jedno z tekutých hnojiv sirného programu. Dalším ze základních přípravků je například Meerkalk (CaCO3 88 %, MgCO3 5 %), organický vápenec z mořských řas.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *