Nabízejí prověřenou kvalitu

Série seminářů společnosti SIAGRA s. r. o., která pod tímto názvem v České republice působí od roku 2001, cílila na technologii posklizňové úpravy zrnin. Jak říká zakladatel a jednatel společnosti Ing. Ladislav Šivic, filozofii zakládají na třech základních pilířích – spolehlivosti, efektivnosti a otevřenosti vůči novým postupům a možnostem. Klíčovou oblastí je také kvalitní servis.

V současné době firma Siagra spolupracuje zejména s výrobcem sušáren zrnin LAW a čističek zrnin Marot, dále čističek zrnin Schneider Jaquet & Cie (SJC), obilních sil Symaga, výrobcem provzdušňovací technologie Schmelzer a dosoušecích sil Sukup, ale také výrobcem pásových sušáren Perry. Flexibilně naplňují požadavky zákazníků – od dodávek kusových zařízení po realizaci na klíč i se zhotovením projektů.

Jeden z odborných seminářů probíhal ve spolupráci se Zemědělským družstvem Čížová v Drhovli (okres Písek), kde také stojí nová posklizňová linka realizovaná firmou Siagra. Dominují jí čtyři sila, každé o kapacitě zhruba 1600 tun.*

Více informací přináší týdeník Zemědělec v tématu týdne Skladování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *